Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Balyaj

Nezi Beauty Center
Edremit Balyaj
Nezi Beauty Center

Akçay Balyaj

Kadınların büyük bölümü görünümlerine oldukça fazla özen göstermekte ve sıklıkla değişik yaptığı yer saçlarıdır. Bazen renk, bazen model, kimi zaman ekleme, kimi zaman ise kestirme yöntemleri ile değişikliğe giden kadınlarını büyük bölümünün tercih ettiği uygulamaların içerisinde Balyaj da bulunmaktadır.

Balyaj doğal saç renginin değiştirilmeden olduğu gibi korunduğu bir işlemdir. Genel olarak saç uçlarında renk açma tekniği olarak uygulanmaktadır. Farklı tarz ve yoğunlukta uygulanan balyaj modellerinin hedefinde her ne kadar göz alıcı bir değişiklik yatsa da saçları olduğundan daha parlak ve ışıltılı göstermeye de yaramaktadır.

Balyaj

Akçay Balyaj

Akçay balyaj uygulamamız sayesinde saçınızda istediğiniz ton ve parlaklığı yakalayalım.

Balyaj Fiyatları

Balyaj fiyatları saç yapısına uzunluğuna ve kullanılan ürüne göre değişebilir. Arayın detayları konuşalım

Göz Alıcı Saçlar İçin Balyaj

Profesyonel olarak uyguladığımız balyaj hakkında daha detaylı bilgi için arayın.

Akçay Balyaj

Balyaj işlemi internet üzerinde her ne kadar kolay bir işlem gibi gösterilmeye çalışılsa da kesinlikle evde uygulanmaması gereken bir işlemdir. Yanlış yapılan balyaj sonucunda saçınız kullanılan kimyasal maddelerden doları ciddi şekilde hasar görebilir. Saçınıza bilinçsiz olarak vereceğiniz hasarın etkileri ise aylarca gitmeyecektir.

Nezi Beauty Center olarak balyaj işlemi için kullandığımız kimyasal maddelere oldukça özen gösteriyor balyaj uygulaması esnasında saçınıza zarar vermeyecek şekilde işlem sağlıyoruz. Balyaj işlemini ise herhangi bir çalışana değil yıllarca bu uygulamayı yapmış profesyonel olarak görevini ifa eden uzman çalışanlarımıza yaptırıyoruz. Biz sizin hiçbir şekilde un ufak bir memnuniyetsizlik yaşayarak merkezimizden ayrılmanızı istemiyoruz

Akçay Balyaj

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.