Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Hakkımızda

Nezi Beauty Center
Edremit Nezi Beaauty Center hakkinda
Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Hakkında

Nezi Beauty Center olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuzla her zaman size en iyi hizmeti sumak için bin bir emekle çalışıyor, trendleri ve güncel teknikleri yakından takip ediyoruz. Aynı zamanda sizlerin görüş ve önerilerine de büyük önem veriyoruz. Yeni açılan merkezimizle standartlara bağlı kalmadan müşteri odaklı çalışıp memnuniyeti en üst seviyede tutuyoruz.

0 +
Kategoride Uzmanlık

Kusursuz Hizmetlerimiz

Saç İşlemleri

Saçlarınız için hedeflediğiniz kesim ve boya türevi işlemleri uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz, istediğiniz model ve rengi tam olarak yakalıyoruz.

Güzellik İşlemleri

Güzelliğinize güzellik katacak uygulamaları hem saçınızda hem de yüzünüzde geçekleştirerek %100 memnuniyetinizi sağlıyoruz. 

Masaj İşlemleri

Merkezimizde belirli masaj uygulamalarını gerçekleştirerek rahatlamanızı ve daha dinç olmanıza yardımcı oluyoruz.

Akçay Güzellik Salonu

Kusursuz bayan kuaför ve güzellik salonu hizmet ve fiyatlarımız hakkında hemen bilgi alın

Nezi Bayan Kuaförü

Nezi bayan kuaförü ve güzellik merkezimizde yaptığımız saç, güzellik ve masaj uygulamalarını tamamen kişiye özel olarak yapıyor, hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Biz sizlerin güzelliğini düşünürken aynı zamanda sağlığınızı da korumaya çalışıyoruz.

Aynı zamanda merkezimiz içerisinde de mutlu olmanızı sağlıyoruz. Yeni ve özel olarak tasarlanmış güzellik salonumuzda kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar rahat ve konfor içerisinde bir deneyim sağlamanıza özen gösteriyoruz. Biz sizlere önem veriyor verdiğimiz hizmet kalitesi ve size karşı ilgimiz ile bizler için ne kadar değerli olduğunuzu hissettiriyoruz.

Edremit Nezi Beaauty Center

Nezi Beauty