Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

G5 Selülit Masajı

Nezi Beauty Center
Edremit G5 Selülit Masajı
Nezi Beauty Center

Akçay G5 Selülit Masajı

G5 Selülit masajı, selülit gidermek için kullanılan ve özel olarak üretilmiş bir masaj aletidir. Hızlı titreşim sistemi ile selülitler üzerinde etki sağlayan G5 Selülit masajı oldukça yükse sıkıştırma etkisine sahiptir. Bu nedenle de selülit giderici olarak uygulanan en etkili yöntemlerden biridir.

Birçok kişi Selülit için yağ birikmesi olarak basit bir tabir kullanmaktadır. Kısmen doğru bir tabir olsa da oldukça eksik bir bilgidir. Selülit kan akışkanlığını sağlayan sıvının damar dışına sızması ile başlar. Damar dışına sızan bu sıvı vücut yağ dokusu ile deri arasında birikir ve ödeme neden olur. Bu ödemin giderilmesinde de G5 Masajı etkin rol oynamaktadır.

G5 Selülit Masajı Akçay

Akçay G5 Selülit Masajı

Daha sağlıklı bir yaşam sürmek içinAkçay G5 Selülit masajı için daha detaylı bilgi için bizi hemen arayın

G5 Selülit Masajı Fiyatları

Selülit masaj fiyatları düşünüldüğü gibi yüksek rakamlar değildir. Bizi arayarak fiyat hakkında güncel bilgiye erişin.

G5 Selülit Masajı

G5 yöntemi ile Selülit masajı yaptırarak çektiğiniz  sorunlardan kurulmak için arayın görüşelim

Akçay G5 Selülit Masajı

Akçay G5 Masajı

Yapacağımız uygula sayesinde selülitlerde azalma, bölgesel olarak incelme, selülit bölgesinde sıkılaşma, kan dolaşımının hızlanması ile yağ yakma, ağrıların azalması ve yok olması ve bunlara bağlı olarak hem bedensel hem de sorunları düşünmediğiniz için zihinsel olarak kısa sürede rahatlama yaşayacaksınız.

Nezi Beauty olarak yıllardır vermiş olduğumuz Akçay G5 Selülit Masajı sayesinde birçok kişiye rahat ve huzurlu bir yaşam sayladık. Siz de size sunduğumuz bu hizmetten faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçin.

Akçay Güzellik Salonu Nezi Beauty

Kusursuz Hizmet

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor sizler için en mükemmel hizmeti vermek adına sürekli çalışıyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetini verdiğimiz hizmetlerle sağlarken uyguladığımız fiyat politikası ile de siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni dekore edilmiş salonumuzla size hem huzurlu bir ortam sunuyor hem de evinizin rahatlığında saygılı ve samimi davranışlarımızla gönül alıyoruz.