Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Dip Boya

Nezi Beauty Center
Edremit Dip Boya​
Nezi Beauty Center

Akçay Dip Boya

Saçlarınızın kendi stilinize, saç modelinize ve cilt renginize en uygun şekilde boyanmasının ardından bu rengi korumak için belirli ve çeşitli uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Ancak her ne yaparsanız yapın zaman içerisinde saçlarınız uzayacak ve dipten gelen saçlarınız doğal saç renginde olacaktır. Bu durumda saçların tekrar komple boyanması yerine dip boya hizmeti devreye girer.

Dip boyanın ne olduğunu bilmeyen yoktur ve bunu uzun uzun açıklamaya da gerek duyulmamaktadır. Adı üzerinde dip boya. Boyanmış olan saçınızın uzaması üzerine uzayan yani dip bölüme yapılan boyama işlemidir. Bu işlem sizi komple boya için harcayacağınız bedelden uzun bir süre korumaktadır.

Dip Boya

Akçay Dip Boya

Akçay dip boya işlemlerinde dilediğiniz renge uygun fiyatlarla kavuşmak için arayın görüşelim.

Dip Boya Fiyatları

Dip boya fiyatlarında sizi yormayacak uygun çözümler sunan bir güzellik salonu arıyorsanız yanınızdayız.

Göz Alıcı İçin Dip Boya

Saçlarınıza profesyonel olarak dip boya yaptırmak istiyorsanız hemen arayın randevu oluşturalım.

Akçay Dip Boya

Dip boya işlemleri ne kadar kolay gibi gözükse de istenilen rengi yakalamak geçişlerde ton farkını tam tutturmak oldukça önemli bir husustur. Tamamen tecrübeye dayalı olan renk ve ton farkının yakalanması için istediğiniz kendinizi emin ellere teslim etmek se biz sizlerin yanındayız.

Nezi Beauty Center olarak sizlere kusursuz dip boyama hizmetin sunuyor tam istediğiniz ve saçınızı uygun tonu yakalıyor geçişlerde kesinlikle dip boya yapıldığını belli etmeyecek teknik ve çözümler kullanıyoruz. Gelin görüşelim saçlarınıza renk verelim.

Akçay Dip Boya​

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.