Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Kalıcı Oje

Nezi Beauty Center
Akçay Kalıcı Makyaj
Nezi Beauty Center

Akçay Kalıcı Oje

Sık sık oje sürmek istemeyen, güzelliğine önem veren çalışan, balayı veya tatile giden kadınların genellikle tercih ettiği Kalıcı Oje uygulamalarında standart üstü yöntemler kullanarak kusursuz hizmet sağlıyoruz. Diğer uygulamalara nazaran özel cihazlar kullanarak yaptığımız kalıcı oje için aynı zamanda özel olarak üretilmiş ürünler kullanarak kalıcılık süresini oldukça uzatıyoruz.

Normal bir oje bile dikkatli bir şekilde sürüldüğünde temizlemesi ve kuruması da baz alınırsa en iyi ihtimalle yaklaşık 10 dakika gibi bir zaman almaktadır. Biz ise kalıcı oje uygulamalarında kurumasına öze uv destekli cihazlar kullanıyor uygulamayı yaklaşık 15 ila 45 dakika arasında tamamlıyoruz. Kalıcılık süresini ise yaptığımız ve kullandığımız ürünlerden dolayı standart uygulamalara oranla daha uzun bir süreye yayıyoruz.

Kalıcı Oje

Akçay Kalıcı Oje

Akçay kalıcı oje uygulamalarında güven duyacağınız bir güzellik salonu arıyorsanız bizleri hemen arayın.

Kalıcı Kalıcı Oje

Fiyat açısından kullanılan materyallere göre farklılık gösteren kalıcı oje fiyatları için hemen bizi arayın.

Kalıcı Oje Uygulamaları

Kalıcı oje hizmetlerinde sizi anlayacak bir güzellik salonun ile yola çıkmak isterseniz arayın görüşelim.

Akçay Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulaması için öncelik temizlik, manikür ve pedikür yapılması hem yapılan işlemin uzun süreler dayanıklı olması hem de çok daha güzel gözükmesi adına oldukça önemlidir. El ve ayak kalıcı oje için yapılacak manikür ve pedikür yapılacak olan işlemi kolaylaştırır ve ojenin et ile temas etmesini önler. Temizleme işlemi ise için ister istemez yağ ve nem oluşan ayak ve el tırnaklarının özel solüsyonlar ile arındırılmasını sağlar ve UV ışını ile bu arındırma desteklenir.

Ve oje sürme işlemi başlar, sürülen her kat özel dayanıklı oje UV ışığı ile sabitlenir. İstenilen renge göre en az 2 kat yapılacak kalıcı oje uygulaması için french gibi uygulamalarda değişiklik göstermektedir. Son olarak cila ile iyice sabitlenen ve UV ışığı ile kurutulan oje için işlem tamamlanmış sayılır. Sizler de kalıcı oje uygulamamızdan yararlanmak isterseniz hemen arayın görüşelim randevu verelim.

Edremit Kalıcı Makyaj

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Verdiğimiz bütün hizmetlerde müşteri memnuniyetini üst planda tutuyor merkezimizden mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyeti yapılan işlemin kalitesine dayansa da uygun fiyat politikamızla da memnuniyetinizi ikiye katlıyoruz.

Huzurlu Ortam

Kendinizi evinizde gibi hissetmeniz ve merkezimizde rahat olmanız adına yeni dekorasyonumuzla size huzurlu bir ortam sağlıyoruz