Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Saç Kesimi

Nezi Beauty Center
Edremit Saç Kesimi
Nezi Beauty Center

Akçay Saç Kesimi

Bayan kuaför denildiğinde akla ilk gelen hizmetlerin başında saç kesimi bulunmaktadır. Kadınların sadece uzadığı için değil yenilenme ve tazelenme için baş vurdukları güzellik yollarının da en başında saç kesimi gelmektedir. Ancak birçok kadın saç kesiminde tam olarak istediği model veya formu gittiği kuaför veya güzellik merkezinde yakalayamaz. Genelde kesim yapan kişiler müşterinin ne istediğinden çok kendi stillerini yaratma peşinde koşarlar.

Tamamen yanlış bir yöntem olmasa da müşterinin ne istediği her şeyin önündedir. Baştan konuşarak yüz tipine göre gidecek modeller tavsiye edilebilir ancak son karar her zaman siz değerli müşterilerindir. Önemli olan sizlerin memnuniyetidir. Sizlerin memnuniyeti bizler için inanılmaz derecede önem arz etmektedir.

Saç Kesimi

Akçay Saç Kesimi

Akçay Saç Kesiminde rahat ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz modeli yakalamak istiyorsanız sizinleyiz.

Saç Kesim Fiyatları

Saç kesim fiyatları modele göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle merkezimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Göz Alıcı Saç Kesimi

Saçlarınızın tam istediğiniz modelde kesilmesini istiyorsanız hemen görüşelim

Akçay Saç Kesimi

Akçay çevresinden en iyi bayan kuaför veya güzellik salonu hizmetleri için kendinize uygun bir yer arayışında mısınız? Kendinizi tam anlamıyla rahat ve huzurlu hissedeceğiniz ve güzelliğinize güzellik katacak saç kesimi uygulamaları mı yaptırmak istiyorsunuz? Şuan gerçekten doğru bir siteyi inceliyorsunuz.

Nezi Beauty Center olarak sizin güzellik danışmanınız olmaya niyetliyiz. Bizi her türlü saç kesimi ve saç tasarımı için arayabilir, sizler için sunduğumuz uygun çözümlerden faydalanmak için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Saç kesimi yaptırmayacak olsanız bile buyurun gelin sizler için yenilediğimiz salonu ziyaret edin. Biz sizleri tanımaktan büyük mutluluk duyarız.

Akçay Saç Kesimi

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.