Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Kalıcı Fön

Nezi Beauty Center
Edremit Kalıcı Fön​
Nezi Beauty Center

Akçay Kalıcı Fön

Saçları sürekli olarak düzleştirmek zaman içerisinde saçlarda yıpranma ve hassaslaşmaya sebep olmaktadır. Kalıcı fön olarak adlandırılan Brezilya fönü ile saçlarınız uzun süre düz kalır ve sizi saçlarınızı düzleştirme derdinden kurtarır. Kalıcı fön uygulaması sayesinde hem saçlarınız yıpranmaz hem fön için sürekli olarak zaman harcamazsınız, hem de toplanda maliyet açısından oldukça ekonomik avantaj sağlar.

Gerek çevresel faktörler gerek kullanılan kimyasallar gerekse stres ve sıkıntı saçlarınızın cansızlaşmasına, parlaklığını zaman içerisinde yitirmesine neden olur. Kalıcı fön uygulaması aynı zamanda saçlarınızın daha canlı ve daha pürüzsüz olmasına yardımcı olur.

Kalıcı Fön

Akçay Kalıcı Fön

Akçay kalıcı fön hizmetlerimizden etkin olarak faydalanmak ve güzelliğinize güzellik katmak için arayın

Kalıcı Fön Fiyatları

Kalıcı fön fiyatları için güncel bilgiye erişmek isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Göz Alıcı Saçlar İçin Kalıcı Fön

Kusuruz kalıcı fön uygulamalarımız için hemen arayın, randevu alın veya gelin işleminizi yapalım.

Akçay Kalıcı Fön

Yıpranan saçların hemen hepsinde keratin eksikliği gözlemlenmektedir. Uyguladığımız kalıcı fön teknikleri sayesinde canlılığını kaybetmiş, parlaklığını yitirmiş matlaşmış saçlarınızı güçlendiriyor daha canlı gözükecek bir yapıyı sağlıyoruz. Aynı zamanda uzun süreli kullanım avantajı sağlıyor sizleri zahmetten kurtarıyoruz.

Sizi düşünen sizin için çalışan bir güzellik merkezi ile tanışmak kendinizi ve güzelliğinizi emin ellere emanet etmek isterseniz Nezi Beauty Center olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Kalıcı fön ile ilgili soru ve sorunlarınız için hemen bizi arayabilir veya merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Akçay Kalıcı Fön​

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.