Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Sombre

Nezi Beauty Center
Edremit Sombre​
Nezi Beauty Center

Akçay Sombre

Aslına bakarsanız Sombre ile Ombre birbirine karıştırılan iki farklı uygulamadır. Her ne kadar birbiri ile kardeş uygulamalar olsa da Sombre kelimesinin başındaki S harfi soft yani yumuşak anlamına gelmektedir. Buda yumuşatılmış ombre uygulaması olarak adlandırılabilir.

Sombre tekniği tamamen saç uçlarına uygulanmaktadır. Var olan renginden birkaç ton açık olacak şekilde açma işlemi uygulanır. Ancak saçlarda daha önce bir boyama işlemi yapılmadıysa renk açmak işlemi için açıcı uygulamasına gerek kalmayabilir. Saç rengini veya tonuna göre uçtan yukarı doğru boya uygulaması yapılabilmektedir. Yumuşak şekillerde yapılan bu uygulama saçların doğal gözükmesine neden olur.

Sombre

Akçay Sombre

Akçay sombre uygulamasını profesyonel olarak yapan bir güzellik uzmanı arıyorsanız arayın.

Sombre Fiyatları

Sombre fiyatları tahmin edildiği gibi yüksek ücretli uygulamalar arasında değildir. Arayın görüşelim.

Sombre Akımına Katılın

Saç güzelliğine dikkat eden ve kişiye özel Sombre seçenekleri için hemen arayın.

Akçay Ombre

Sombre uygulama renkleri farklı saç tonlarının açılması üzerine uygulandığı işin oldukça çok çeşide sahiptir. Hemen hemen her ton üzerinde sombre uygulaması kolaylıkla yapılabilmektedir. Önemli olan uygulamaya yapacak olan kişinin profesyonel olmasından geçer.

Nezi Beauty Center olarak yıllardır yaptığımız çeşitli uygulamalar sayesinde binlerce müşterinin memnuniyetini kazanmış bir güzellik salonuyuz. Sombre uygulamalarını da profesyonel ve eğitimli personellerimiz işliğinde gerçekleştiriyoruz. Arayın veya salonumuza uğrayın sizler için yapabileceğimiz sombre çözümlerini birlikte tartışalım. Saçlarınıza yapacağımız bu mükemmel uygulama sayesinde güzelliğinizi ön plana çıkartalım.

Akçay Sombre​

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.