Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Manikür ve Pedikür

Nezi Beauty Center
Edremit Manikür ve Pedikür​
Nezi Beauty Center

Akçay Manikür ve Pedikür

Kişisel temizliğin en önemli noktalarından biri tırnak bakımıdır. Sağlıklı, bakımlı ve güzel tırnaklara sahip olmak ise uygun koşullar altında özenle yapılan manikür ve pedikür uygulamalarından geçmektedir. Bedensel iletişim esnasında sıklıkla kullanılan eller ve ellere bağlı olan tırnaklar en çok dikkat edilmesi gereken uzuvlar arasında yer almakta ve düzenli olarak manikür ile bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Pedikür ise genellikle yaz aylarında çok daha büyük önem kazanır. Kış aylarında sürekli olarak kapalı ayakkabı içerisinde bulunan ayaklar hava alması engellenen ayakların yazın gelmesi ile birlikte pediküre ihtiyaç duyması oldukça olağandır.

Manikür ve Pedikür

Akçay Manikür ve Pedikür

Akçay manikür ve pedikür işlemleriniz için uygun fiyatlı hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Manikür ve Pedikür Fiyatları

Manikür ve pedikür fiyatlarını verdiğimiz hizmete oranla en uygun seviyelerde tutuyor hizmet devamlılığı sağlıyoruz.

Manikür ve Pedikür

Manikür ve Pedikür sayesinde güzelliğinize güzellik katın ve bizden hemen randevu alın.

Akçay Manikür ve Pedikür

Manikür ve Pedikür uygulamaları sadece güzellik açısından yapılmak bu uygulamalar tırnak batması gibi sorunların ortadan kaldırılmasına da oldukça yardımcı uygulamalardır. Özellikle ayak tırnaklarında oluşan tırnak batması zaman içerisinde ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Daha büyük problemlerle karşılaşmamak adına uzman kişilerce müdahalesi oldukça doğru bir adımdır.

Nezi Beauty Center olarak manikür ve pedikür uygulamalarından yılların vermiş olduğu deneyim ve bu iş üzerine özel olarak eğitim almış personellerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Hizmetin devamlılığını sağlamak adına da kusursuz müşteri memnuniyeti ilkemizle sizlerin gönlünü kazanıyoruz.

Akçay Manikür ve Pedikür​

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.