Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Komple Saç Boyama

Nezi Beauty Center
Edremit Komple Saç Boyama​
Nezi Beauty Center

Akçay Saç Boyama

Kadınların kendini yenilemesi ve tazelemesi için en çok baş vurduğu güzellik yöntemlerinin başında saç boyamak gelmektedir. Ancak kuaför veya güzellik salonlarında yapılan saç boyama işlemlerinden bir çok kadın da memnun kalmamaktadır. Genelde istediği rengi yakalamakta sorun çeken kadınlar nasıl olsa salonda da istediğim olmuyor diyerek saç boyama işlemini evde kendi imkanları ile yapmaktadır.

Saç boyama işleminde müşteri memnuniyeti oldukça önemli ve işin sürekliliğini sağlayan hatta tavsiye mekanizmasını çalıştıran işlemlerden biridir. Salondan mutlu ayrılan müşteri çevresindeki kişilere yaşadığı deneyimden övgü ile bahsederek memnuniyetini paylaşır buda saç boyama konusunda yeni müşterilere ulaşmayı sağlamaktadır.

Komple Saç Boyama​

Akçay Saç Boyama

Akçay saç boyama işlemlerinde gerçek anlamda profesyonel dokunuşa ihtiyacınız varsa sizlerleyiz.

Saç Boyama Fiyatları

Saç boyama fiyatları saçın uzunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle aramanız tavsiye edilir.

Komple Saç Boyama​

Komple saç boyama işlemlerinde tam istediğiniz renkler tam istediğiniz canlılık.

Akçay Saç Boyama

Biz Nezi Beauty Center olarak saç boyama işlemlerinde kendimize aşırı derecede güveniyor, siz değerli müşterilerimizin tam olarak istediği performansı yakalayacağımıza sonuna kadar inanıyoruz. Çünkü biz bu hizmeti yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve deneyimle yürütüyoruz.

Komple saç boyama işlemlerinde kullanılan kimyasal maddelerin saçlarınıza ne kadar zarar verdiğinin de bilincinde olarak kullandığımız ürünleri ona göre seçiyor, güzelliğinizi korumayı sağlarken aynı zamanda saçlarınızın da zarar görmemesine dikkat ediyoruz. Üstelik tüm bu hizmeti yapmış olduğumuz işe oranla müşteri memnuniyetini iki kat arttırmak adına en uygun fiyatlarla veriyoruz.

Akçay Komple Saç Boyama​

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.