Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Keratin Bakımı

Nezi Beauty Center
Edremit Keratin Bakımı​
Nezi Beauty Center

Akçay Keratin Bakımı

Tüm saç cinsleri sıcak, güneş, rüzgar, hava kirliliği, kullanılan kimyasal ürünler ve daha sayamadığımız bir çok nedenden ötürü cansızlaşmaya, güçsüzleşmeye ve zaman içerisinde deforme olmaya oldukça meyillidir. Zamanında ve düzgün bir şekilde yapılmayan saç bakımı ise saçlarınızın çok daha fazla güçsüzleşmesine neden olur. Saç sağlığını korumak adına birçok kadın evde bazı yöntemlerle bakım yapsa da zaman zaman keratin bakımı gibi profesyonel bakıma saçlar ihtiyaç duymaktadır.

Aslında vücut belirli miktarda keratin üretimi sağlar ve üretilen keratin saç ve tırnakların sağlıklı bir şekilde uzamasında kullanılır. Saçların uzaması, sağlıklı ve canlılığı vücudun ürettiği keratinden kaynaklıdır. Ancak yeme içme, uyku, sinir stres ve demin saydığımız bir çok faktör vücudun ürettiği keratini yetersiz kılar ve tam bu bağlamda Nezi Beauty Center devreye girer.

Keratin Bakımı

Akçay Keratin Bakımı

Akçay keratin bakımı için sizi dinleyen, sizi anlayan ve kusursuz bir güzellik salonu ile çalışmak için hemen arayın.

Keratin Bakım Fiyatları

Keratin bakım fiyatlarında yapılan işlem ve verilen hizmete göre en iyi teklifler için hemen arayın.

Saç Güzleliği Keratin Bakımı

Saçlarınızın canlılığını korumak istiyor musunuz? Keratin bakımına ne dersiniz?

Akçay Keratin Bakımı

Keratin bakımı saçlarınızın çok daha sağlıklı olmasını, parlamasını ve daha düzenli uzamasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda saçlardaki kabartma ve elektriklenme gibi sorunları ortadan kaldırır. Aynı zamanda saçların kırılmasını engellediği gibi kırılmış olan saçlarda da belirli düzeyde yenilenme göstermektedir.

Eğer saçlarınız doğal parlaklığını korumuyorsa, aşırı derecede kırılma var ve elektriklenme gibi sorunlar yaşıyorsanız, mat bir görünüme sahip ve yeteri kadar uzaman göstermiyorsa hemen merkezimize gelebilir veya iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Size uygun şekilde saçlarınızın cinsine göre uygulayacağımız keratin bakımı sayesinde çok daha sağlıklı saçlara erişebilirsiniz.

Akçay Keratin Bakımı​

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.