Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Fön

Nezi Beauty Center
Edremit Fön
Nezi Beauty Center

Akçay Fön

Kadınların güzellik sırları içerisinde yer alan saç uygulamalarının başında fön yapma veya fön çekmek gelmektedir. Fön herkesin bildiği üzere havayı ısıtarak üfleyen fön makinası aracılığı ile genellikle fırça kimi zamanda tarak yardımı ise uygulanan düzeltme veya saçı sabitleme işlemidir.

Çoğu zaman anı kurtaran bu uygulama hemen herkes tarafından evde yapılabilse dahi hiçbir zaman evde uygulanan fön ile kuaför ya da güzellik salonlarında uygulanan fön birbirinin yerini asla tutmamaktadır. Bunun sebeplerinin en başında ise evde kullanılan saç kurutma makinaları ile güzellik merkezimizde kullanılan fön makinalarının birbirinde çok farklı özellikler taşımasıdır.

Fön

Akçay Fön

Akçay fön hizmetlerimiz ile saçlarınıza uygun fiyatlı çözümlerimiz ile hemen şekil verin.

Fön Fiyatları

İstenilen model ve saç uzunluğuna göre fön fiyatları değişiklik göstermektedir. Arayın bilgi alın.

Göz Alıcı Saçlar İçin Fön

Kusuruz fön uygulamalarımız için hemen arayın, randevu alın veya gelin işleminizi yapalım.

Akçay Fön

Ev ortamında kullanılan saç kurutma makinaları genel olarak fön yapmak ve saçlara çekil vermek için de kullanılmaktadır. İstenilen modeli yakalamak için uzun süre sıcağa maruz kalan saçlar ise siz farkında olmadan yıpranmaktadır. Güzellik merkezlerinde kullanılan Fön makinaları ise evde kullanılan modellere göre daha yüksek sıcaklık ve hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Bu nedenle saçınıza uygulanan sıcaklık süresi oldukça daha kısadır.

Sizde saçınıza zarar vermeden hızlı bir şekilde fön yaptırmak ve bu hizmeti en uygun fiyatlarla almak istemez misiniz? Nezi Güzellik Merkezi olarak hem müşteri memnuniyetini sağlamak hem de sizleri sürekli yanımızda görmek adına istediğiniz uygulamayı birebir yapıyor salonumuzdan güler yüzle ayrılmanızı sağlıyoruz.

Akçay Fön

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.