Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Lenf Drenaj Masajı

Nezi Beauty Center
Edremit Lenf Drenaj Masajı
Nezi Beauty Center
Nezi Beauty Center

Akçay Lenf Drenaj Masajı

Lenfatik yani Lenf sistemi vücutta biriken ödemi toplama ile yetkili, doku ve hücrelere besin aktarımı yapan kan dolaşımıdır. Lenf sistemi aynı zamanda vücutta toplanan istenmeyen atıkların yok edilmesine yardımcıdır. Toksit maddelerin yok edilmesini, vücuttan atılmasını sağlayan Lenfatik Sistem bağışıklık sisteminin güçlenmesi ile de yakından ilgilidir.

Lenf drenaj masajı herkes tarafından uygulanabilen bir masaj türü değildir. Bu konuda özel eğitim almış kişiler Lenf Drenaj Masajını yapabilmektedir. Diğer masaj tekniklerine oranla özel yöntemleri olan Akçay Lenf Drenaj Masajı Nezi Beauty Center tarafından mükemmel şekilde uygulanmaktadır.  

Akçay Lenf Drenaj Masajı

Akçay Lenf Drenaj Masajı

Diğer masaj türlerine göre masaj sonrasında cildinizin kızartmayan Akçay Lenf Drenaj masajı için bizimle hemen iletişime geçin.

Lenf Drenaj Masajı Fiyatları

Lenf Drenaj Masajı için fiyat bilgisinin internet siteleri üzerinden paylaşılabilmesi mümkün değildir. Bizi arayarak detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Lenf Drenaj Masajı

Lenf Drenaj Masajı yaptırarak çektiğiniz  sorunlardan kurulmak için arayın görüşelim

Akçay Lenf Drenaj Masajı

Akçay Lenf Drenaj Masajı

Ödem ve şişme, toksit maddelerin vücutta birikmesi, kilo ve selülit sorunlar, cilt ve akne problemleri, ameliyat öncesi ve sonrasında oluşabilecek sorunlar, yara izleri, kabızlık ve hazımsızlık sorunları, hormonel problemler, uykusuzluk ve yorgunluk, hamilelik öncesi ve sonrasında oluşan sorunlar, recl dönemi öncesi oluşan gerginlik, menepoz döneminde oluşan sıkıntılar için oldukça iyi sonuç veren Lenf Drenaj Masajının çekilen sorunlara göre uygulanacak masaj süresi ve seansları farklılık göstermektedir.

Yıllardır uzman bilgimiz ve aldığımız eğitimlere istinaden profesyonelce uygulanan bu masaj sonrasında yüzlerce mutlu müşteriye sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Arayın veya merkezimize gelin görüşelim. Lenf Drenaj Masajı hakkında bilgi sahibi olun. Merkezimizde bu uygulamayı yaptırmasanız bile biz sizleri tanımakta mutluluk duyarız.

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor sizler için en mükemmel hizmeti vermek adına sürekli çalışıyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetini verdiğimiz hizmetlerle sağlarken uyguladığımız fiyat politikası ile de siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni dekore edilmiş salonumuzla size hem huzurlu bir ortam sunuyor hem de evinizin rahatlığında saygılı ve samimi davranışlarımızla gönül alıyoruz.