Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Perma

Nezi Beauty Center
Edremit Perma​
Nezi Beauty Center

Akçay Perma

Perma hakkında aslına bakılırsa çok fazla söylenecek bir söz bulunmamaktadır. Birçok kişinin tek çocukluğundan bildiği bir uygulama olsa da zaman içerisinde sadece uygulama şekilleri değişmiştir. Günümüzde yapılan perma ile geçmişte yapılan perma arasındaki tek fark uygulama ve dayanıklılıktır.

Doğal ve dalgalı saç modellerini seven her kadının zaman zaman yaptırmış olduğu perma saç modeli günümüzde erkekler tarafından da oldukça tercih edilen bir uygulama olmuştur. Aylarca saçlarda bu dalgalı doğal görünüm için bilinen en büyük gerçek yapım esnasında oluşabilecek olumsuzluklardır. Uzman ellerde yapılan perma ise saçları yıpratmadan size sadece mutluluk katacaktır.

Perma

Akçay Perma

Akçay perma işlemlerinde uzman bir dokunuşa ihtiyacınız varsa her zaman sizlerin yanındayız.

Perma Fiyatları

Perma fiyatları açısından en uygun güzellik uygulamaları arasında yer almaktadır.

Doğal Perma Uygulaması

Doğal görünen dalgalı saç seviyorsanız perma uygulamamız için hemen arayın görüşelim.

Akçay Perma

Perma her ne kadar kolay bir işlemmiş gibi gözükse de güzellik merkezi saç uygulamaları arasında belki de en riskli işlemler arasında yer almaktadır. En ufak bir dikkatsizlik saçların çok ciddi şekilde zarar görmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle ehli kişiler tarafından yapılmayan perma uygulamaları maalesef ki saçınızda tamiri zor olacak derin izlere sebep olmaktadır.

Nezi güzellik merkezi olarak perma uygulamalarını yıllardır siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir şekilde sunuyor perma uygulaması ardından gerekli bakımları en hassas şekilde gerçekleştiriyoruz. Eğer sizler de başarılı ve saçınıza zarar vermeden perma yaptırmak istiyorsanız sizleri salonumuza bekliyoruz.

Akçay Perma​

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.