Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Protez ve Jel Tırnak

Nezi Beauty Center
Edremit Protez ve Jel Tırnak​
Nezi Beauty Center

Akçay Protez ve Jel Tırnak

Günümüzün en çok tercih edilen güzellik uygulamaları arasında ilk sırayı alan protez ve jel tırnak almaktadır. Hemen hemen her yerde bulunabilecek bu tırnak uygulamaları için birçok yerde ufak tırnak salonları oluşturulmaya başlanmıştır. Ancak kullanılan ürünlerin ne kadar güvenilir olduğu büyük bir muammadır. Nezi Beauty Center tarafından uygulanan ürünlerin hepsi özenle seçilmiş üst kalite ürünlerdir ve bakıldığında da kendisini belli etmektedir.

Akrilik protez tırnak ile Jel tırnaklar arasında üretim ve uygulama açısından birtakım farklar bulunmaktadır. Akrilik tozlarının bir araya getirilip sıkıştırılması ile üretilen protez tırnak normal yapıştırma tekniği ile uygulanmaktadır. Jel tırak ise tırnağa özel UV ışığının yansıması ile uygulanıp kurutulmaktadır.

Protez ve Jel Tırnak

Akçay Protez ve Jel Tırnak

Akçay protez ve jel tırnak uygulaması için uygun çözümlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayınız imkanlarımızdan yararlanın.

Protez ve Jel Tırnak Fiyatları

Protez tırnak ve jel tırnak fiyatları aynı zamanda uygulanan ürün kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Arayın fiyat bilgisine ulaşın.

Protez ve Jel Tırnak

Güzelliğin ve estetiğin başladığı yerlerden biri de ellerdir. Protez ve jel tırnak için hemen bizi arayın.

Akçay Protez ve Jel Tırnak

Hem protez hem de jel tırnağın uygulanması öncesindeki hazırlık aşamaları birbirine oldukça yakındır. Öncelikle tırnaklarını üzerinde temizlik yapılır. Oje ve diğer kalıntılar temizlenir. Gerekirse tırnak üzerine çok az miktarda akriliğin tutması için törpüleme işlemi yapılır ve yapışkanlığı sağlamak için özel sıvılar kullanılır. Akrilik protez tırnak akrilik tozu ile belirli işlemden geçtikten sonra uygulama yapılır ve tırnağa istenilen form verilir.

Jel tırnak uygulamasında ise yine tırnak temizlenir, törpüleme işlemi sağlanır. Sadece uygulama esnasında jel tırnağa istenilen form verildikten sonra UV lamba altında kuruması sağlanır. Her iki uygulama ise ortalama olarak 1 saat sürmektedir ve jel tırnak uygulaması akrilik proteze göre biraz daha hızlı ve kolay olarak sağlanmaktadır.

Akçay Protez ve Jel Tırnak​

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.