Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Ombre

Nezi Beauty Center
Edremit Ombre​
Nezi Beauty Center

Akçay Ombre

Yine Fransızca bir kelime olan Ombre gölge anlamına gelmektedir. Her ne kadar gölge anlamını ifade etse de ombre saç uçlarına yapılan boyayı ifade ermektedir. Genelde açık veya koyu renk saç üzerine uygulanır. Ama ülkemizdeki yaygın kullanımı açık renk saç üzerine yapılan renklendirme ve ışık oyunlarıdır.

Ombre yapımı her kuaför ve güzellik uzmanının bilgi beceri ve yeteneğine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda kişiye özel kişiselleştirme seçeneklerinden dolayı son zamanlarda yaygın olarak kullanılmaya başlayan ombre usta ellerden çıktığı taktirde oldukça güzel hatta muhteşem gözükmektedir. Saç tasarımı ile kendini daha özgüvenli göstermek isteyen ve kendini ifade etme düşüncesinde olan her yaştaki kadının başlıca tercihleri arasında gelmektedir.

Ombre

Akçay Ombre

Akçay ombre uzmanı bir güzellik merkezi arıyorsanız şuan en doğru yerdesiniz.

Keratin Ombre

Ombre fiyatları yapılacak uygulamaya göre değişiklik göstermektedir. Arayın görüşelim imkanlarımızdan bahsedelim.

Kendinizi Omre İle İfade Edin

Saç güzelliğine dikkat eden ve kişiye özel ombre seçenekleri için hemen arayın.

Akçay Ombre

Tamamen kullanıcının yaşam tarzına uyun olarak tasarlanan ombre açık renk saçlarda uygulanabildiği gibi koyu renk saçlar üzerinde de uygulanmaktadır. Aynı zamanda saçınızın boyalı veya boyasız olması ombre yapımına engel değildir. İstenildiği gibi gerekirse saç rengi değiştirip ombre işlemi de uygulanabilmektedir. Kısacası ombre yapımını engelleyen hiçbir faktör bulunmamaktadır.

Nezi Güzellik Merkezi olarak tamamen sizin istediğiniz doğrultuda ombre uygulamasını profesyonel olarak sağlıyor üstelik verdiğimiz bu hizmette müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması adına en uygun fiyatları uyguluyoruz. Gelin görüşelim size uygun ombre seçeneklerine dilerseniz birlikte karar verelim.

Akçay Ombre​

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.