Nezi Beauty Center

Nezi Beauty Logo

Röfle

Nezi Beauty Center
Edremit Perma​
Nezi Beauty Center

Akçay Röfle

Saçların ince ve ufak tutamlar halinde renginin 1 ila 6 ton arasında açılması için yapılan işleme Röfle denir. Saç rengi olduğundan daha açık görünür. Uzman bir elden çıkan röfle uygulaması yapay durmaz oldukça doğal hatlara sahip olur. Saç için yapılacak her işlemde uzmanlık oldukça önemlidir. Her uygulamanın doğal görünmesi için ehil kişiler tarafından işlem ifa edilmelidir.

Genel olarak ince telli saçlarda çok daha başarılı olan röfle uygulaması birçok kişi tarafından beyaz saçları kapatmak için de kullanılmaktadır. Röfle sadece açma olarak ta değerlendirilmemeli aynı işlem renklendirme için de kullanılabilmektedir. Saçlar üzerinde uygulanan her işlem her ne kadar azda olsa tahribata yol açtığından kullanılan materyallerin seçimi oldukça önemli yer tutmaktadır.

Röfle

Akçay Röfle

Akçay röfle saç modellerinde uzman bir dokunuş istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçiniz.

Röfle Fiyatları

Röfle fiyatları acısından uygulanacak saç uzunluk ve cinsine göre değişikli gösterebilmektedir.

Kusuruz Röfle Uygulaması

Röfle yaptırmak için güveneceğiniz bir güzellik salonu arıyorsanız hemen arayın.

Akçay Röfle

Tarafımızdan yapılan röfle uygulamalarında kullanılan kimyasal maddelerin seçimi özenle yapılmaktadır. En kaliteli ürünlerin kullanımı dolayısı ile saçlarınıza verilebilecek zarar minimize edilmektedir. Aynı zamanda yapılacak bakım ile saçlarınıza verilen zarardan çok saçlarınızın daha fazla güçlenmesi tarafımızca sağlanabilmektedir.

Eğer Röfle yaptırmak istiyor ve güvenebileceğiniz bir güzellik merkezi bulamıyorsanız biz Nezi Beauty Center olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yıllardır yaptığımız Röfle sayesinde binlerce müşterinin beğenisini ve memnuniyetini kazanmış ekibimizle birlikte güzelliğinize güzellik katıyor üstelik tüm bu işlemleri en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Akçay Perma​

Nezi Beauty Center

Kusursuz Hizmet

Nezi Beauty Center olarak müşteri memnuniyetinin önemini, memnuniyetin tavsiye olarak geri döneceğini biliyoruz.

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetinin bir ayağı da uygun fiyat politikası ile yüz güldürmektir. Bizde bu sebeple işlemlerimize uygun fiyat uyguluyoruz.

Huzurlu Ortam

Yeni yapılandırdığımız salonumuzla sizlere kendi evinizdeki konforu yaratacak şekilde hizmet veriyor rahatınızı sağlıyoruz.